Bilgenoğlu Group - İnşaat - Turizm - Otomotiv - Yatırım Danışmanlığı

Hakkımızda

BİLGENOĞLU GROUP

Köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübeyle; sürekli ve dengeli bir şekilde büyüyen Bilgenoğlu Group, 1982 yılında yediemin depoları ve otoparkları ile faaliyetine başladı. Akabinde birçok alt şirketi ile; 1988-1995 yılları arası dayanıklı tüketim malları mağazaları, 1995 yılından günümüze mobilya üretim, iç mekan dekorasyon ve kişiye özel tasarım, 1995-2011 yılları arası mobilya toptancılığı ve perakende mağazaları, 1997-2000 yılları arası gıda işletmesi, 2008-2011 yılları arası özel eğitim kurumu, 2011 yılından günümüze gayrimenkul yatırım danışmanlığı ve emlak müşavirliği, 2013-2015 yılları arası endüstriyel mutfak ekipmanları ve sanayi gereçleri imalatı, 2017 yılından günümüze inşaat ve renovasyon sektörlerini de bünyesine katmıştır. Group şirketlerimiz 1982 yılından günümüze müşterilerinin memnuniyeti ve bulunduğu sektörlerin beklentilerini karşılayarak, yenilik ve değişimin ön planda tutulduğu birçok işe imza atmıştır. Şirketlerimiz tüm bu sektörlerin bilgi birikimi ile istikrarlı büyümesine gelecekte de sağlam adımlarla devam edecektir...

Misyonumuz

Bilgenoğlu Group , geçmişte olduğu gibi farklı, yenilikçi, modern ve estetik anlayışıyla geleceğe kurumsal bir bakış açısıyla, daha emin ve güçlü adımlarla ilerlemeyi hedefliyor. Müşterilerimizin memnuniyeti ve iyi iletişim her zaman için önceliğimiz olmuştur.

Vizyonumuz

Bilgenoğlu Group , Müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, kaliteyi, ekip çalışmasını, sosyal sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışını, kurumsallığı, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımı esas alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendine vizyon edinmiştir.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ve üretimde, hizmette kaliteyi daima ön planda tutmak. Sürekli gelişme felsefesi ile daima en iyiyi ve kaliteliyi hedeflemek, verimliliği artırmak. Tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak çevreyi, doğayı korumak..

Copyright © 1982 All rights reserved by Bilgenoğlu Group.